• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

Newmacy 15'li Far Paleti, şık, kullanışlı ve kalıcı farlardan oluşmaktadır. Nude-sıcak tonları barındırması günlük ve gece-gündüz tüm makyaj ıygulamalarında kullanılmasına olanak sağlar. Yüksek pigmentasyona sahip bu far seti gün boyu kalıcıdır. Fırça ile kullanımı sırasında tozutma yapmaz.

 

Newmacy Dipliner, Gözlerini ön plana çıkarmak için diplinerdan vazgeçemiyorsan karşında Newmacy Silikonlu Dipliner! Özel keçe fırçası ile kolaylıkla uygulanabilen Dipliner, yoğun ve siyah bir bitiş sunuyor. Silikon yapısı sayesinde parça parça temizlenir. Gün boyu kalıcılığını korur. Korkmadan denize, havuza ve duşa girebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Kullanmadan önce çalkalayınız ve içindeki bilyenin sesini duyduktan sonra kullanınız.

 

Newmacy Mascara, kirpiklerinin her zamankinden daha yoğun görünmesini sağlayan özel bir formüle sahip. Silikon fırçasının esnek yapısı kısa sürede göstereceği yüksek performans ile kirpiklerinizi şekillendirir. Newmacy mascara, kirpiklerinin kurumasını engelleyerek sağlıklı kalmalarına yardımcı olur. Temizlenme sırasında parça parça dökülür ve gözünüze bulaşmaz.

 

Newmacy 15'li Ruj Paleti, harika renkler ve yüksek kalite içerir. Günün her anında ruh halinize göre rujunuzu değiştirebilirsiniz. Sade veya canlı renkler, kremsi bitiriş veya matlık bu palette! Kaçırmayın...


Su bazlı ürünlerde ıslak uygulanabilir.

1

100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 100TL'nin altındaki alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 7TL?dir. Kargo ücreti alışverişiniz sırasında sepetinize eklenecektir. Sipariş teslimatımız sadece Türkiye?de bulunan illere yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş numarası ile birlikte kayıt olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.


Kargo teslimatında dikkat etmeniz gereken konular: Siparişiniz adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine ?Hasar Tespit Tutanağı? hazırlatıp bu konuda xxx xx xx numaralı Çağrı Merkezi?miz ile iletişime geçiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.