• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

Newmacy Kalıcı Mat Islak Ruj, 8 saate kadar etkilidir. Deniz, havuz ve duş sizi artık etkilemeyecek. Dudakta çatlama veya kuruluk yapmaz. Yapış yapış durmaz. Gün boyu kalıcıdır. Meyve aromalıdır. Piyasada bulunan taklitlerden sakının!


Dudağınızda genel bir kuruma problemi varsa uygulama öncesinde dudak nemlendiricisi kullanınız. En az 3 dakika kuruması için beklenmeli ve bu süre zarfı  içinde yemek yenmemeli, içeçecek içilmemelidir.

1

100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 100TL'nin altındaki alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 7TL?dir. Kargo ücreti alışverişiniz sırasında sepetinize eklenecektir. Sipariş teslimatımız sadece Türkiye?de bulunan illere yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş numarası ile birlikte kayıt olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.


Kargo teslimatında dikkat etmeniz gereken konular: Siparişiniz adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine ?Hasar Tespit Tutanağı? hazırlatıp bu konuda xxx xx xx numaralı Çağrı Merkezi?miz ile iletişime geçiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.