• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

Bölgesel kusurları gizlemeye yönelik bu palet, yüzünüzün daha kusursuz görünmesine yardımcı olur. Profesyonel 6lı Compact Pudra Paleti, ciltte son derece ipeksi ve yumuşak bir doku bırakan cilde ışık ve parlaklık sağlayan mikronize compact bir pudra paletidir. Bronzlaştırıcı veya aydınlatıcı olarak kullanılabilir. 


1

100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 100TL'nin altındaki alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 7TL?dir. Kargo ücreti alışverişiniz sırasında sepetinize eklenecektir. Sipariş teslimatımız sadece Türkiye?de bulunan illere yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş numarası ile birlikte kayıt olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.


Kargo teslimatında dikkat etmeniz gereken konular: Siparişiniz adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine ?Hasar Tespit Tutanağı? hazırlatıp bu konuda xxx xx xx numaralı Çağrı Merkezi?miz ile iletişime geçiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.