• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?
Newmacy.com.tr üzerinden verilen siparişlerde kargo ve kapıda ödeme bedelini içeren tutar bugün (20.12.2018) itibariyle 12.90 TL olarak tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar işleme yansıtılmaktadır. Tüm alışverişlerinizde kapıda ödeme hizmeti ücretsizdir.
Kargom ne zaman ulaşır?
Vermiş olduğunuz sipariş, ortalama 3 iş gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizin durumunu, Üye Giriş panelinde yer alan "Siparişlerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. Sipariş numaranız, siparişten sonra ekrana gelecektir ve ayrıca kayıtlı email adresinize gönderilecektir. Sipariş numaranızı lütfen kaydediniz.
Kargom hangi şirket ile gönderilecek?
Newmacy.com.tr kargo işlemlerini seçiminize bırakmaktadır. "Ödeme ve Teslimat Bilgileri" sırasında yaptığınız kargo seçimi ile siparişleriniz belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Ödeme

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?
Newmacy.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde Yurtiçi veya MNG kargo ile kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Ödeme türü seçiminde kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.
Siparişlerimi havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?
Newmacy.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde havale ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Siparişler

Siparişleri birleştirebiliyor muyum?
Newmacy.com.tr alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.
Siparişimi hediye paketi yaptırabilir miyim veya Hediye notu ekletebilir miyim?
Newmacy.com.tr üzerinden verilen siparişlerde hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır.
Aldığım ürünlerin fiyatlarına kdv dahil midir?
Newmacy.com.tr üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.