• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

Kampanya Kodu Nasıl Kullanılır?

1-Sitemizde üyeliksiz alışveriş olmadığından ötürü öncelikli olarak "Üye Ol" sekmesinden üye olmanız gerekmektedir.
2-Üye olduktan sonra üye girişi yapıp, sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepetinize atınız.
3-Daha sonra "Alışverişi Tamamla" butonu ile ilerleyiniz.


4-En önemli olan noktaya geldik. Size verilen kampanya kodunu eksiksiz ve aynı şekilde(büyük-küçük harf, karakter önemli) giriniz.
Aksi halde kod çalışmayacaktır. Şimdi örnek bir gösterim yapalım. %50 indirim uygulayan "yuzde50" kodunu girelim ve "Uygula" butonuna basalım.

Not: Kampanya kodları tarih bazlı çalışır. Geçerlilik süresinin dışında aktif değildir.Öncesi Sonrası


5-Daha sonra karşınıza kargonuzun göndereliceği adres sekmesi çıkacak. Unutmayanız ki kargo şirketi size bu bilgiler ile ulaşacak. Burayı özenle doldurunuz ve "Next" butonuna basınız.6-Kargo seçiminizi yapınız.(Şuan için sadece Mng kargo ile kapıda ödeme anlaşmamız vardır. İlerleyen dönemlerde seçenek artacakatır.)

7-"Siparişi Tamamla" butonu ile sipariş verme işlemini tamamlayınız.
8-Ekranda çıkan sipariş numaranızı not alınız.
9-Siparişlerinizi, Anasayfada sol üst köşede bulunan siparişlerim kısmından sorgulayabilirsiniz. Bunun için size verilen sipariş numarası gereklidir.
8-Sipariş numaranızı girip "Sorgula" butonuna basınız". Burada Sipariş tarihiniz, Sipariş Detayınız, Kargo Seçiminiz ve Sipariş Durumunuz gibi detaylar yazmkatadır. Sipariş durumunda kargo takip numaranız varsa ilgili kargo şirketinin web adresinden kargo durumunuzu izleyebilirsiniz.