• Slider Resimleri
  • Slider Resimleri
1 2 3 4

NEWMACY COSMETICS; Merkezi Türkiye'de bulunan ve %100 yerli sermaye ile kurulan Kozmo Shop Kozmetik, yüzlerce satış noktası ile Türkiye'de kozmetik sektöründe önemli bir söz sahibidir. Yurtdışında(ÇİN'de) bulunan üretim fabrikalarıyla Türkiye'de NEWMACY COSMETICS markasının yaratılmasına öncülük etmiştir. Bir ürünün hangi ülkede üretildiğinden ziyade hangi normlar, standartlar altında hangi tesislerde üretildiği önemlidir.


Kozmetik sektöründe çok yeni olmasına rağmen, tüm gözleri üzerine çeviren NEWMACY COSMETICS , uluslararası Madrid Kozmetik yönetmeliğine uygun üretim tesislerinde, üstün teknolojiye sahip makine ve ekipmanları, büyük Ar-Ge yatırımları, çevreye ve doğaya duyarlı üretim metotları ve Kozmo Shop Kozmetik'in yıllara dayalı know-how tecrübesi ile Dünya standartlarında üretimine devam etmektedir.


Make-up ürünlerini makyaj aksesuarları ile destekleyerek, kaliteden asla taviz vermeden, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu ürün yelpazesini her daim geliştirip yenileyen NEWMACY COSMETICS, yenilikçi yaklaşımı ve uygun fiyat politikası sayesinde daha şimdiden stil sahibi her bayanın ilk tercih ettiği kozmetik markalarından biri olmuştur.


Arkasına aldığı bu olumlu rüzgarla NEWMACY COSMETICS, şimdi Türkiye'de olduğu gibi yakın bir gelecekte tüm dünyada en çok bilenen ve tercih edilen kozmetik markaları arasında yerini almak üzere çalışmalarına son sürat devam etmektedir.